GŁOGÓW/CACIB/-25.01.2013
sędzia:N.Jovanovic

Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class 2 886 - 887

1.dosk.Zw.Mł.NJwR UPSIDE DOWN Magie Blanche ,Fronia Dariusz Grabowski Pawel

2.dosk.I`M ALWAYS ON YOUR MIND od Bobika ,Iłczyk Ewa
/
Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor  x ZETTA LILLY od Bobika/


Klasa pośrednia - Intermediate Class 1 888
1.dosk.GIVE ME A FRENCH KISS du Moulin de Mac Gregor,G.Kwaśnik
/FRENCH KISS du Moulin de Mac Gregor x ANY ADVANCE du Moulin de Mac Gregor/


Klasa otwarta - Open Class 5 889 - 893
1.dosk.CWC,res.cacib Leonhards WHOS STARRING ,M.Grunewald

2.dosk.SONO NABUCCO DA Magie Blanche,Fronia Draiusz
/LORD Voldemort x TOSCA LA JOIE MAGNIFIQUE Magie Blanche/

3.dosk.MR.KAMARO  Ahimenes,Gorczyca-Giza Monika
/A-HELL-OF-A-KNIGHT du Moulin de Mac Gregor x KAL-I-STA Ahimenes/
 
 4.dosk.MAGIC KING ONLY FROM OLAC Urwiska Szkocji,wł: Gorąca Barbara
 (MAGIC OLAC Śląska Gwara x MAGIC ZUZANNA Urwiska Szkocji)

bdb.ELVIS Beta Plus
 


Klasa championów - Champion Class 3 894 - 896
1.dosk.CWC,CACIB,BOB,2BOG EVER FOR EVER Lady World FCI, - wł: Widzyk M.
/Un Pour Moi Du moulin De Mac Gregor x ALITA Awelp/

2.dosk.GAJUSZ JULIUSZ CESAR FROM Vixan ,wł. Beata Przygodzka
 ( KARAMYND GOES TO STAR WEST x ANABELL Vixan),

3.dosk.XENTI Jarwik,Winowicz Beata
/EX-PATRIOR MOONLIGHT SPIRIT x SAFFIRA JARWIK/


Suki - Bitches
Klasa baby - Baby Class 2 897 - 898
1.wo.Best Baby,BOB Baby BEACH BUM BLU Royal Lord FCI ,Justyna Badziąg
2.wo.ALEXIS Stardust Silver,


Klasa młodzieży - Junior Class 5 900 - 904
1.dosk.zw.Mł. I`M MAD ABOUT YOU od Bobika ,Iłczyk Ewa
/
Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor  x ZETTA LILLY od Bobika/

 2.dosk.JOCCO CHOCCO Lady World FCI ,Widzyk Magda 
/Bubble TROUBLE Lady World x BIANKA White Bassi/

 3.dosk.NEW QUEEN FROM Ahimenes,Wioleta Gieżek
 (A HELL OF A KNIGHT Du Moulin de Mac Gregor - KAL-I-STA Ahimenes)

4.dosk.WIKI WALERIA Tofifi Fan Club/FCI/
/XEO JAZZ Jarwik x OLIVIA Romualdus/


Klasa pośrednia - Intermediate Class 3 905 - 907
 1.dosk.cwc FORTUNELLA Surprise Westie Borucka Monika
/
Rolling Dancer of Surprise x Peaches'n'Cream of Surprise/

2.dosk.JULIA ROBERTS de Merino,E.Smorawińska

3.dosk.INTENSE PURPLE VIBRATION Lady World /FCI/

Klasa otwarta - Open Class 4 908 - 911

1.dosk.CWC,CACIB Leonhards TOXIC SMILE,M.Grunewald
/Starring Vladimir x Leonhards SPARKS N`FIRE/
 
2.dosk.VIVA Magie Blanche FCI,Fronia Draiusz
/
Just a Gigolo Gryffindor x White Lady Magie Blanche/
3.dosk.BATAVIA Albus Canis,B.Gorąca
4.dosk.AMORETTE LITTLE LOVE Superb Dreams,E.Kaszowska
/AINT HE SWEET DU MOULIN DE MAC GREGOR x HONEY DREAM SUPERBIA/
 


Klasa championów - Champion Class 1 911

1.dosk.CWC,res.CACIB LAVITITITA od Bobika,Iłczyk Ewa
/TALK OF DE TOWN Tweed x YENTL VICTIS/