GŁOGÓW /CACIB/-27.01.2012
sędzia:V.M.Soleckyj-Szpunar
 
 
 PSY - MALES
Klasa młodzieży- junior class



1.dosk.Zw.Mł.,NJwR ORLANDO Alia res,U.Kilińska
/Krisma SPIT`N POLISH x FLORA Alia res/


2.dosk.DENIS Czar Krakowa ,Golał Barbara
/UN POUR MOI DU MOULIN DE MACGREGOR x TOOTSIE ROLL Superbia/
 
3.dosk.VENTO Magie Blanche FCI,Karolina Jastrzębska
/
Just a Gigolo Gryffindor x White Lady Magie Blanche/
 
 
Klasa pośrednia - intermediate class
1.dosk.CWC SONO NABUCCO DA Magie Blanche,Fronia Draiusz
/LORD Voldemort x TOSCA LA JOIE MAGNIFIQUE Magie Blanche/

 
 
Klasa otwarta - open class


1.dosk.CWC,res.CACIB  SAM Szkockie Asy , Idzik Alina
/Bolt Cornus Adoxa x Tosia Szkockie Asy/

 
2.dosk.XENTI Jarwik,Winowicz Beata
/EX-PATRIOR MOONLIGHT SPIRIT x SAFFIRA JARWIK/

 
3.dosk.KAMEL CORNUS Adoxa,Grzechowiak Maciej
/Ashgate CORNUS x CHAROSMACK CALL TO THE STARS/
 
 
Klasa championów - champion class

 
1.dosk.CWC,CACIB,BOB  BUBBLE TROUBLE Lady World FCI,Widzyk Magda
/Ashgate CORNUS x ALITA Awelp/

 
2.dosk. XERES VICTIS ,Woznica Anna
/FRENCH LOVER Verbena x COCO BIG WHITE/

 

porównanie psów
 
 
SUKI -FEMALES
Klasa młodzieży- junior class


2 i 3 lokata
1.dosk.Zw.mł.LA ESPERANZA Mordor,Fryz-Nowacka Anna
/A-HELL-OF-A-KNIGHT DU MOULIN DE MAC GREGOR x JOUJOU DE GRYFFINDOR/


2.dosk.HEART OF GOLD Lady World FCI,M.Widzyk
/
Coby Victis x Alita Awelp/


 3.dosk.FORTUNELLA Surprise Westie Borucka Monika
/
Rolling Dancer of Surprise x Peaches'n'Cream of Surprise/

4.dosk.BLANKA BE MY LUCKY STAR Rizetta FCI A.Węglewska
/RUFFUS Blataj x VIVIEN od Bobika/
 

dosk. VIVA Magie Blanche FCI,Fronia Draiusz
/
Just a Gigolo Gryffindor x White Lady Magie Blanche/


 
KLASA POSREDNIA -intermediate class
 
 
 
1.dosk.CWC KISS MY PRINCESSE FROM Voldemort,A.Szulżycka
/VIKING OF MY DESTENY ROKOKO x PETITT CADEAU DE Gryffindor/

2.dosk.ZETA Victis,Walczyńska Anna
/ALBORADA GARIMPEIRO x COCO BIG WHITE/

3.dosk.PEARL JAM AT Grandiflora,Blascinska Eva
/RUFFUS Blataj x NIGHTWISH AT Grandiflora/
 
 4.dosk.SHEYNA Snieżna Foczka,E.Hajczuk
/AINT HE SWEET du Moulin de Mac Gregor x FRUZIA SOFINETKA Vena/
 
dosk.DESIL Albus Canis ,Kaptur Agnieszka
/A-HELL-OF-A-KNIGHT DU MOULIN DE MAC GREGOR x ORCHRIDEA Solanus/
 
dosk.LANDI Słońce Alaski ,Batura Katarzyna
/LORD Voldemort x DORIS Tecono/
 
Klasa otwarta - open class



lokaty 1,2,3

1.dosk.CWC,res.CACIB PETIT ETOILE A PARTIR DE VOLDEMORT,Karnas-Kąkol Agnieszka
/UN POUR MOI DU MOLUIN DE MAC GREGOR x PETIT CADAU DE GRYFFINDOR/

 
 2.dosk.ALLURE Alia res,U.Kilińska
/Alborada GARIMPEIRO x LOLI Alia res/
 
3.dosk.AVAELINE JOYFUL Superb Dreams,E.Kaszowska
/AINT HE SWEET DU MOULIN DE MAC GREGOR x HONEY DREAM SUPERBIA/
 
4.dosk.CASIOPEA Osiem i Osiem (FCI),  Grądek Maria
/
NESTOR THE FIRST Jarwik-GRACIELLE Rokate/
 
dosk.RIHANNA OD BOBIKA,Woźnica Anna
/COBY VICTIS x KELLY OD BOBIKA/

 
Klasa championów - champion class
1.dosk.CWC,CACIB U ARE MY CRAZY FROM Voldemort,A.Szulżycka
/MY NUMBER ONE SUPERBIA x PETIT CADEAU DE GRYFFINDOR/

 
2.dosk.HONEY DREAM Superbia,E.Kaszowska
/Rob Du Moulin De Mac Gregor x Jessica Urwiska Szkocji/
 
 
 
 

porównanie suk
 


wybór BOB