GŁOGÓW/CACIB/-28.01.2011
sędzia:P.Rehanek
 

 12.05 West Highland White Terrier (34)
Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class 2 696 - 697

1.wo.NSzwR SONO NABUCCO DA Magie Blanche,
Fronia D. Grabowski P.
/LORD Voldemort x
TOSCA LA JOLIE Magie Blanche/


2.wo.Dusk (FCI) INFINITY,Ciżek Wojciech
/Havasu PAI x Dusk GUST OF WIND/
 


Klasa młodzieży - Junior Class 2 698 - 699
1.dosk.Zw.MŁ. NJwR HERO Geslander ,Reisch Bożena Janusz Reisch
/PUZZLE MEANING SUNSHINE CELEBRATION x BLANCKA Geslander/

2.dosk.BAKARAT WHITE POINT Z Artusiowej Stajni ,Sidorowicz-Oleś A.
/RUFFUS Blataj x
Chelsea Key-Pax/

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1 700
1.dosk.CWC CIN CIN PAI Vixan,B.Przygodzka
/Havasu PAI x UNITA Fanbellina/


Klasa otwarta - Open Class 4 701 - 704



1.dosk.CWC,CACIB,BOB GLACE CHERRY VALIANT KNIGHT,Sushkova Jekaterina
/Garlic x Glace Cherry Little Kiss/


2.dosk. Starring VLADIMIR,M.Grunewald
/
Brait Nouz Yukatan x Starring Goody two Shoes/


3.dosk.JUST A GIGOLO Gryffindor,
Fronia D. Grabowski P.
/
ANTS IN HIS PANTS du Moulin de Mac Gregor x UP'TO'DATE du Moulin de Mac Gregor/


4.dosk.CRYSTAL DON CARLOS FROM Lady World,A.Kania
 /UN POUR MOI DMDMMG x ALITA Awelp/


Klasa championów - Champion Class 3 705 - 707

1.dosk.CWC,res.CACIB BUBBLE TROUBLE Lady World,Widzyk M.
/Ashgate CORNUS x ALITA Awelp/

2.dosk.ALBORADA SKY CAPTAIN,Sushkova Jekaterina
/
Aguinaldo De Vallbonica x Alborada Peace-in-Love/


nb.CROSS MY HEART du Moulin de Mac Gregor,G.Kwaśnik
/ACE OF HEARTS du Moulin de Mac Gregor x TITTLE TATTLE du Moulin de Mac Gregor/


wybór CACIB


porównanie o res.CACIB

Suki - Bitches
Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 708
1.wo.VOLTA PAI Vertragus,B.Przygodzka
/Havasu Pai x Leonhards MIRACLE/


Klasa młodzieży - Junior Class 8 709 - 716


1 i 2 lokata

1.dosk.Zw.Mł.UNIQUE LADY Vertragus,Pogorzelska Barbara
/Olac MOONFLYER x PRECIOUS PATSY Vertragus/


2.dosk.AMORETTE LITTLE LOVE Superb Dreams, E.Kaszowska
/
Aint He Sweet Du Moulin De Mac Gregor x Honey Dreams Superbia/

3.dosk.ARMADALE'S LADY WITH ROSES,M.sawczuk
/
KARAMYND GUNS WITH ROSES x ARMADALE'S LEADING LADY/

4.dosk.SHEYNA ŚNIEŻNA FOCZKA,Hajczuk Ewa
/AINT HE SWEET d MdMG x FRUZIA Sofinetka Vena/


dosk.HAIDI Geslander,Reisch Bożena Janusz Reisch
/PUZZLE MEANING SUNSHINE CELEBRATION x BLANCKA Geslander/

bdb..TIRAMISU DEVIL IN DISGUISE,Osadnik Remigiusz
/
/GERRY Bohemia Arnet`s x ARVENA Mordor/

bdb..CELESTYNA OD BOBIKA ,B.Golał
/
COBY Victis x KELLY od Bobika/

bdb. BUTTERFLAY OD BOBIKA,E.Iłczyk
/ COBY Victis x YENTL Victis/



Klasa pośrednia - Intermediate Class 5 717 - 721



1.dosk.CWC I'M AMBER OF Sugar Star ,Opozda Adrian
/
Un Pour Moi Du Moulin De Mac Gregor x Holly Berry Superbia/


2.dosk.VICTORIA FROM Magie Blanche,G.kwaśnik
/JUST A GIGOLO Gryffindor; x TOSCA LA JOIE MAGNIFIQUE Magie Blanche/

3.dosk.SONIA KORA SOLANUS,Golał Barbara
/
LEONHARD'S  PERFECT POPSTAR x ORIGAMI Solanus/

4.bdb..ANNE-MARI SIMPATICA PS Hexenland,Leszczyńska Katarzyna
/
Alborada Curro x DOLCE GABBANA Simpatica PS/

ndo.BEYLLA BOLT West Yest Fest FCI,Gacek Stanisław
/
Bolt Cornus Adoxa x TERI Szkockie Asy/


Klasa otwarta - Open Class 5 722 - 726

1 i 2 lokata

 


lokaty

1.dosk.CWC,res.CACIB U ARE MY SILVER STAR FROM Voldemort,Fronia D. Grabowski P.
/MY NUMBER ONE Superbia x PETIT DE CADEAU DE Gryffindor/


2.dosk.ROLLING RACE of Surprise,M.Borucka
/ROLLING ROCK OF surprise x PIRQUETTE Of Surprise/


3.dosk.RISE'N SHINE Vertragus,T.Idziaszek
/
ALBORADA DANES x LEONHARD'S MIRACLE/


4.dosk.NIGHTWISH AT Grandiflora,Blascinska Eva
/S
PEEDY GONZALES du Moulin de Mac Gregor x MICHELLE GRANDIFLORA Urwiska Szkocji/

dosk.YENEFER OD BOBIKA,E.Iłczyk
/
TOUCH OF CLASS Du MOULIN DE MAC GREGOR x MALA VICTIS/

Klasa championów - Champion Class 3 727 - 729

1.dosk.CWC,CACIB Leonhards LOLITA,M.Grunewald
/
Ashgate Cornus x Leonhards Sparks N' Fire/


2.dosk.JACQUELINE ŚNIEŻNA FOCZKA,Hajczuk.E.
/
TYTANIC von Deipen Brook x FRUZIA SOFINETKA Vena/


3.dosk.HONEY DREAM Superbia,E.Kaszowska
/ROB dMDMG x JESSIKA Urwiska Szkocji/


wybór CACIB


suki:CACIB i res.CACIB


porównanie szczeniąt
 


wybór BOB


BOB & BOS

11.30 Norwich Terrier (5)
Sędzia: Jean Lenning (GB)
Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class 2 647 - 648




1 i 2 lokata
1.Zw.Mł.dosk.DAX Zamlicze,A.Sumowska
2.dosk.
AMADEUS OF Blataj,D.Fronia,P.Grabowski

Klasa otwarta - Open Class 1 649
 1.dosk.CWC,CACIB,BOBWybar PARTNER IN CRIME,A.Sumowska


Klasa championów - Champion Class 1 650
1.dosk.CWC res.CACIBWybar OUTWARD BOUND,A.Sumowska


porównanie psów

Suki - Bitches
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1 651

1.dosk.CWC,CACIB
DRAGA Zamlicze,A.Sumowska