GDAŃSK/CWC/-16.01.2011
sędzia:A.Kaźmierski
 

PSY
Klasa szczeniąt

1.wo.WILL CHARM YOU Royal Lord,J.Badziąg
/I`M THE BEST Superbia x MONA - LISA OF Flammeus/

Klasa młodzieży
bdb..JORDAN SE-LA-VI FCI ,A.Przyjemska
/PUZZLE MEANING SUNSHNRE CELEBRATION x HEY LOOK AT ME SE-LA-VI/

Klasa pośrednia

1.dosk. CWC CIN CIN PAI Vixan ,B.Przygodzka
/Havasu PAI x UNITA Fanbellina/


2.bdb.KENT OF JOY Jarwik,S.Wendt
/WHO'S MONTECILLO x SAFFIRA Jarwik/

Klasa otwarta

1.dosk.CWC,Zwyc.ANCYMON Bso Rozental ,E.Małysa
/ANTS IN HIS PANTS dMDMG x LANDRYNKA Banderola/

2.dosk.ARMAGEDON BSO Rozental
/ANTS IN HIS PANTS dMDMG x LANDRYNKA Banderola/

 Klasa championów

1.dosk.CWC XEO JAZZ Jarwik ,S.Wendt
/EX-PATRIOT MOONLIGHT SPIRIT x SAFFIRA Jarwik/


porównanie psów

SUKI

Klasa baby

1.wo.Best Baby DARA Albus Canis ,D.Radomska
/ A HELL OF A KNIGHT  du Moulin de Mac Gregor x ORCHIDEA Solanus/

Klasa szczeniąt

1.wo.NSzwR VOLTA Vertragus ,B.Przygodzka
/Havasu PAI x Leonhards MIRACLE/

2.ob.Dusk (FCI) INSIGNIA ,D.Kokot
/Havasu PAI x Dusk FCI GUST OF WIND/

nb.Dusk (FCI) IMAGINE ME AND YOU ,M. Trębicka-Wierzchowiecka
/Havasu PAI x Dusk FCI GUST OF WIND/


wybór najlepszego szczenięcia w rasie

Klasa młodzieży

.1.dosk.Zw.Mł.,NJwR PETIT ETOILE A PARTIR DE Voldemort-A.Karnas-Kąkol
/UN POUR MOI DMDMMG x PETIT DE CADEAU DE Gryffindor/


2.bdb..ZETA Victis Walczyńska Anna
/Alborada GARIMPEIRO x COCO Big White/

nb.ALIENOR Alia res ,U.Kilińska
Alborada GARIMPEIRO x LOLI Alia Res/

nb.ALLURE Alia Res,U.kilińska
Alborada GARIMPEIRO x LOLI Alia Res/

nb.JOOLLA Z POOLLA JARWIK POL ,J.Rus
Havasu PAI x SAFFIRA Jarwik/

Klasa pośrednia
1.dosk.CWC I`M SO FORTUNATELY Voldemort-A.szulżycka
 /MY NUMBER ONE Superbia x LOLA White Devil/

2.dosk.BUTTERFLAY OD BOBIKA- Iłczyk Ewa
/
COBY Victis x YENTL Victis/


3.dosk.ANNE-MARI SIMPATICA PS Hexenland FCI, Leszczynska Katarzyna
//Alborada CURRO x DOLCE GABANA Simpatica PS/

4.bdb.DIANA Szajka Rudych ,D.Kolos
/   Ashgate Cornus x Klara Pustynna Burza/

bdb.ABI Anczar- Walczyńska Anna
/FRENCH LOVER Werbena x RIHANNA Od Bobika/


         
bdb.KAJA MELL Jarwik,Wysoczańska A.
         
/WHO'S MONTECILLO x SAFFIRA Jarwik/

Klasa otwarta

1.dosk.CWC,zwyc.BOB  U ARE MY MAD GIRL FROM Voldemort-A.Szulżycka
 /MY NUMBER ONE Superbia x LOLA White Devil/

2.bdb.MORKI Kizos , Wionczek Agnieszka
/IRYS Alrauna x AMBER Lakora/

 klasa championów

1.dosk.CWC.LAVITITITA Od Bobika -E.Iłczyk
/Tweed TALK OF THE TOWN x YENTL Victis/


porównanie suk


wybór BOB


BOB

 

 Norwich Terrier (1)
sędzia:Leszek Siejkowski (PL)

Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class

1.wo.NSzwR APOLLO Victis ,A.Damaszke
(BENJAMIN High Flyer's - HIGH FEYERS MASCHA)