CHORZÓW/CWC/-15.09.2012
sędzia:Agnieszka Nowak-Patyniak

Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class
1.dosk.Zw.Mł.TOMMY STORCZYKOWA FCI,wł. Marcin Godzikowski
 (COBY VICTIS x QUEEN CATHERINE TOTUS TUUS)
2.dosk.ICE-T Blataj ,Ewelina ChmieL
/Karamynd GOES TO STAR WEST x REBECCA Blataj/



3.dosk.ASTON  We-Ja-Re ,
(JACKSON Se-La-Vi - SUGARBABY Klan Mac Gregora)
4.?ARTUS We-Ja-Re ,Tomasz Synowiec
(JACKSON Se-La-Vi - SUGARBABY Klan Mac Gregora)
 


Klasa pośrednia - Intermediate Class
1.dosk.CWC I'M LEGEND OF Ahimenes ,G.Duda
(A-HELL-OF-A-KNIGHT du Moulin de Mac Gregor-SILVER SHADOW Formantis)


Klasa championów - Champion Class
1.dosk.CWC,Zwyc.BOB,3 BOG  GERRY Bohemia Arnet`s ,M.Marchańska
/CROMWELL White Oleander x KITTY Blataj/

 

 2.dosk.FIGARO Ktoś Więcej Niż Pies ,D.Jędrusik
(ALBORADA BUCKx_HELLO Horand Plus)
 


Suki - Bitches

Klasa baby- Baby Class
1.wo.Best BABY FLY ME TO THE MOON Agidor
/
GERRY Bohemia Arnet`s xBORA BORA OF Agidor/

2.woFALL IN LOVE Agidor,M.sawczuk
/
GERRY Bohemia Arnet`s x BORA BORA OF Agidor/

Klasa szczeniąt - Puppy Class
1wo.Best puppy
I`M MAD ABOUT YOU od Bobika ,Iłczyk Ewa
/
Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor  x ZETTA LILLY od Bobika/
2.wo.NEW QUEEN FROM Ahimenes,Wioleta Gieżek
 (A HELL OF A KNIGHT Du Moulin de Mac Gregor - KAL-I-STA Ahimenes)
3.wo.WHITE LADY FROM Terra Gold,A.Pyzik
/
GERRY Bohemia Arnet`s x DEISY Zameczek nad Nidą/


Klasa młodzieży - Junior Class
1.dosk.Zw.Mł.Best Junior MAYBE Devil in Disguise,M.Marchańska
/AGENT CORNUS Adoxa x TOTAL Devil in Disguise/

2.dosk.The Dashing Devil's ROCK CHICK ,
/The Dashing Devil`s SPIRIT OF MINE x The Dashing Devil`s TINKERBELL/

 3./ unka Beta Plus

Klasa pośrednia - Intermediate Class
 1.dosk.CWC I'M DIARY Ahimenes,Zarzycka Sabina
/
A HELL OF A KNIGHT Du Moulin De Mac Gregor x SILVER SHADOW Formantis/
2.dosk.EUREKA ADOXA Szajka Rudych,J.Białkiewicz
/ASHGATE CORNUS-KLARA PUSTYNNA BURZA
3.dosk.FIGA Biały Blask ,

Klasa otwarta - Open Class

1.dosk.CWC TIRAMISU Devil in Disguise,Osadnik Remigiusz
/GERRY Bohemia Arnet's x ARVENA Mordor/

2.dosk.ALDONA Mariominia
 3.dosk.NINA Urwiska Szkocji FCI
 


Klasa championów - Champion Class

1.dosk.CWC,Zwyc LAVITITITA od Bobika,Iłczyk Ewa
/TALK OF DE TOWN Tweed x YENTL VICTIS/

 


 
BOG