Bydgoszcz/CWC/-15.02.2009

sędzia:O.Dolejsova

Psy - Dogs
Klasa szczeniąt - Puppy Class

1. WO MARCELO Fanbellina- Przepiórka Wioletta


5 801 - 805 Klasa młodzieży - Junior Class

stawka


lokaty

1. dosk Zw.mł.NJwR ,BIS Junior  ROYAL TOUCH TO Gryffindor-A.Kryszak
2. dosk BRAVEHEART Kuźnia Dusz-M.Bubienko


3. dosk LORD Voldemort-A.szulżycka
    bdb UNIQE QUENTIN Żywe Srebro-B.Baron


    4.bdb AXSEL Kociewska Gwiazdeczka- Kipka Grażyna

4 806 - 809 Klasa pośrednia - Intermediate Class

stawka


lokaty

1.dosk CWC XEO JAZZ Jarwik- Wendt Stanisław


2.dosk GRAPHY Dusk-D.sowisz


3.bdb DERRYL CORNUS Adoxa-I.E.Zumis


nb I'M THE BEST Superbia-A.Siwulska


9 810 - 818 Klasa otwarta - Open Class

stawka


lokaty
1. dosk .CWC N DPwR, BOB SAKAR JARWIK-Gacek A.


2. dosk Achnamara (FCI) DIOR HOMME- Święcki Dariusz


3. dosk HELIX Z FILMOWEGO PODDASZA-Gil S.


4. dosk ASHGATE EUONYMUS-Napierala Joanna -


dosk ALBERT VIXAN-N.Śniegowska
bdb. PUZZLE MEANING Sunshine Celebration-B.Zieja
bdb AMADEUS Fanbellina- Ejsmont Ilona
bdb CARMEL Medicus Veterinarius- Dambek - Machel Adrianna
db AXEL Axem- Dąbrowska Ida



4 819 - 822 Klasa championów - Champion Class
1. dosk CWC ALCAPPONE Vixan-B.Przygodzka


2. dosk U'ARE THE ONE du Moulin de Mac Gregor-A.Kryszak
3. dosk UNGARO FANBELLINA-Węglewska M.


    bdb EX-PATRIOT MOONLIGHT SPIRIT-S.Neumann


1 823 Klasa weteranów - Veteran Class
1. dosk,Best veteran,2BIS Veteran  ROB du Moulin de Mac Gregor-A.Kryszak


porównanie o NDPwR

Suki - Bitches
3 824 - 826 Klasa szczeniąt - Puppy Class

lokaty

1. WO NSzwR MIA FANABELLINA-I.Sobczyńska


2. WO VIVIEN od Bobika-M.Węglewska
3. WO AMY ŚNIEŻNOBIAŁA ZGRAJA- Śniegowska Natalia

8 827 - 834 Klasa młodzieży - Junior Class


1. dosk Zwyc.Ml. EMMA DAISY CLUB FCI-Napierala-Toboła Brygida
2. dosk FIBI WESTI BELINKA FCI- Napiórkowski Piotr


3. dosk BLONDI Kuźnia Dusz-M.Bubienko


4. dosk Achnamara (FCI) FIVE O'CLOCK-I.E.Zumis
    dosk FIGA Beta Plus- Marek Anna
    dosk REMI ROCKET Vertragus- Kruk-Szpojankowska Małgorzata
    bdb.ANNABEL CORNUS Adoxa- Brzozowska Katarzyna
    bdb. BONITA Zu den Tatzen von Morgentau-B.Baron

4 835 - 838 Klasa pośrednia - Intermediate Class

stawka

1. dosk CWC NDSwR Dusk GUST OF WIND-M.Hajkowska


2. dosk ACHNAMARA (FCI) E'VOILA EMILLY- Niedziałkowska Aleksandra


3. dosk LET ME PLAY Glenfarclas FCI-A.M.Dolińscy


4. dosk RIHANNA OD BOBIKA- Woznica Anna -,


5 839 - 843 Klasa otwarta - Open Class

stawka


lokaty

1. dosk CWC BERNA Ole-D.Olechowski
2. dosk ANABELL Vixan FCI-B.Przygodzka


3. dosk ANABELL Canis Terra-J.Miąsek
4. dosk MEDEA Samantino Polonica-M.Węglewska

nb CYNTIA Key-Pax- Skibińska-Wespińska Beata

1 844 Klasa championów - Champion Class

1. dosk CWC KELLY OD BOBIKA-E.Iłczyk


BOB