II Krajowa Wystawa Terierów
Białystok, 27.08.2011
 
sędzia:Julija Aidietiene (LT)
Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class 3 112 - 114


1.dosk.Zw.Mł. CELIO G.JACHOWICZ,Księżopolska Barbara
/MELVIN VOM SCHLOSS SCHWUELPER x ATENA G.JACHOWICZ

 2.dosk.WHITE WINNER PAI Vertragus ,Błoch Katarzyna
/Havasu PAI x PRECIOUS PATSY Vertragus/


3.dosk.JORDAN SE-LA-VI,A.Przyjemska

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1 115
1.dosk.CWC GIZMO Canis Terra,Grzybek Paulina
/Ruffus Blataj x Anabell Canis Terra/


Klasa otwarta - Open Class 2 116 - 117

1.dosk.CWC ALBERTITO du Moulin de Mac Gregor,Małysa Dariusz, Edyta
/Touch-OF-CLASS Du Moulin De Mac Gregor x SMARTNES Du Moulin De Mac Gregor/
 
2.dosk.DON'T TOUCH del Goyepino,Pino Plaza Juan Del
/
ALBERTITO du Moulin de Mac Gregor x ATHENEA Del GOYEPINO/
 

Klasa championów - Champion Class 1 118
1.dosk.CWC ,Zwyc.ANCYMON BSO Rozental,Małysa Dariusz,E.
/ANTS IN HIS PANTS du Moulin de Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola/

Klasa weteranów - Veteran Class 1 119
1.dosk.NWwR AXEL Axem,Dąbrowska Ida
/ROB du Moulin de Mac Gregor x DANGER Ro-Ka-Te/


Suki - Bitches
Klasa baby - Baby Class 2 120 - 121

1.wo.Best Baby,BIS BABY 2  CHIANTI BSO Rozental,Małysa Dariusz, Edyta
/ALBERTITO du Moulin de Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola/

2.wo.AMAVEL (FCI) ALTA,Majewska Karolina
/HAVASU PAI x JOY TU THE WORLD/

Klasa szczeniąt - Puppy Class 2 122 - 123

1.wo.NSzwR Gorwin DOLCEVITA,Rybnik Ewa
/Starring VLADIMIR x TEQUILA BLANCA Irsimos/

2.wo.ALL WITHIN MY HANDS Grandiflora,Blascinska Eva
/Karamynd GOES TO STAR WEST x METALLICA AT Grandiflora/


Klasa młodzieży - Junior Class 2 124 - 125
1.dosk.Zw.Mł.NJwR Achnamara (FCI) MIDNIGHT OIL,Koriat-Zumis Izabela Emanuel Zumis
/
DON'T TOUCH del Goyepino x Achnamara FIVE O`CLOCK/

2.dosk.I LOVE LOVE Bielańska Sfora,Wysocka-Klis Magdalena

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1 126
1.dosk.CWc,Zwyc.BOB Gorwin CASABLANCA,o.Gordovska
/Havasu PAI x TEQUILA BLNCA Irsimos/

Klasa otwarta - Open Class 5 127 - 131
 1.dosk.CWC CRAZY CRIPSY FROM Lady World,Suchecka Agnieszka
/UN POUR MOI DU MOULIN DE MAC GREGOR x ALITA AWELP/

2.dosk.MARSELA,Plisko Tatsiana
/
KERTIS Super Agent x AMALIA/

3.dosk.ACHNAMARA (FCI) JOY TU THE WORLD ,Majewska Karolina
/DERYL CORNUS ADOXA x XANABELA z Ksiezopola/

4.dosk.ANGEL BSO Rozental,Małysa Dariusz,E.
/ANTS IN HIS PANTS du Moulin de Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola/

dosk.COLA Witobelanka,K.Błoch
/Benjamin Luxardo Star x NANDI Ronyć/