BIAŁYSTOK /CACIB/ 28.08.2011
sędzia:Jurate BUTKIENE (LT)
 
PSY
klasa baby
 1.wo.Best Baby GAIUSZ JULIUSZ CESAR FROM Vixan ,B.Przygodzka
/KARAMYND GOES TO STAR WEST x ANABELL Vixan/



klasa młodzieży- Junior Class


 
1.dosk.Zw.Mł.NJwR WHITE WINNER PAI Vertragus ,Błoch Katarzyna
/Havasu PAI x PRECIOUS PATSY Vertragus/


 
2.dosk.CELIO G.JACHOWICZ,Księżopolska Barbara
/MELVIN VOM SCHLOSS SCHWUELPER x ATENA G.JACHOWICZ
 
3.dosk.IGGY Geslander,Nowakowski Jerzy
/Alborada CURRO x CHER Geslander/
 
 
klasa pośrednia-Intermediate Class
1.dosk.CWC ,res.CACIB WHITE EXCELLENT LORD OF Royal Lord FCI ,Badziąg Justyna
/I`M THE BEST Superbia x MONA - LISA OF Flammeus/

 
2.dosk.GIZMO Canis Terra,Grzybek Paulina
/Ruffus Blataj x Anabell Canis Terra/

klasa otwarta-
Open Class

 
1.dosk.CWC,ZWyc.BOB XERES VICTIS,Woznica Anna
FRENCH LOVER Verbena x COCO BIG WHITE


 
2.dosk.ALBERTITO du Moulin de Mac Gregor,Małysa Dariusz, Edyta
/Touch-OF-CLASS Du Moulin De Mac Gregor x SMARTNES Du Moulin De Mac Gregor/

3.dosk.BRAVEHEART Kuźnia Dusz,Bubienko Michał
/S. Master Scot of Gloryland x Tamuszka 4me z Księżopola/

 
klasa championów-Champion Class

 
1.dosk.CWC COBY VICTIS,E.Iłczyk
/ALBORADA LUSITANO xCALYPSO VICTIS/
 
2.dosk.ANCYMON BSO Rozental,Małysa Dariusz,E.
/ANTS IN HIS PANTS du Moulin de Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola/

 

porównanie psów
klasa weteranów
1.dosk.2 BIS Weteran AXEL Axem,Dąbrowska Ida
/ROB du Moulin de Mac Gregor x DANGER Ro-Ka-Te/

 

Suki - Bitches
Klasa baby - Baby Class




1.wo.AMAVEL (FCI) ALTA,Majewska Karolina
/HAVASU PAI x JOY TU THE WORLD/


2.wo.CHIANTI BSO Rozental,Małysa Dariusz, Edyta
/ALBERTITO du Moulin de Mac Gregor x LANDRYNKA Banderola/

Klasa szczeniąt - Puppy Class

1.wo.ALL WITHIN MY HANDS Grandiflora,Blascinska Eva
/Karamynd GOES TO STAR WEST x METALLICA AT Grandiflora/

2.wo.Gorwin DOLCEVITA,Rybnik Ewa
/Starring VLADIMIR x TEQUILA BLANCA Irsimos/
 

Klasa młodzieży - Junior Class
1.zw.Mł.Achnamara (FCI) MIDNIGHT OIL,Koriat-Zumis Izabela Emanuel Zumis
/
DON'T TOUCH del Goyepino x Achnamara FIVE O`CLOCK/



2.dosk.VOLTA PAI Vertragus,B.Przygodzka
/Havasu PAI x MIRACLE Leonhard's/



Klasa pośrednia - Intermediate Class
1.dosk.CWC JOOLLA Z POOLLA Jarwik Pol ,Rus Jarosław
/Havasu PAI x SAFFIRA Jarwik/




2.dosk.
ZETA Victis,Walczynska Anna
/GARIMPEIRO Alborada x COCO Big White/

3.bdb.BUTTERFLAY OD BOBIKA,E.Iłczyk
/COBY VICTIS x YENTL VISTIS/


Klasa otwarta - Open Class

stawka


lokaty:4,2,3,1


lokaty: 2,1,3

1.dosk.CWC,CACIB MARSELA,Plisko Tatsiana
/
KERTIS Super Agent x AMALIA/

 2.dosk.CRAZY CRIPSY FROM Lady World,Suchecka Agnieszka
/UN POUR MOI DU MOULIN DE MAC GREGOR x ALITA AWELP/


3.dosk.KAJA MELL JARWIK ,Wysoczanska Aneta
/WHO'S MONTECILLO x SAFFIRA Jarwik/


4.dosk.COLA Witobelanka,K.Błoch
/Benjamin Luxardo Star x NANDI Ronyć/


dosk.ACHNAMARA (FCI) JOY TU THE WORLD ,Majewska Karolina
/DERYL CORNUS ADOXA x XANABELA z Ksiezopola/

bdb.CHANNEL Biała Grzywa,Sadura Janina
/THE DASHING DEVIL'S SPECIAL GUY x LIVIA ROSSINI/

Klasa championów - Champion Class
1.dosk.CWC,res. CACIB TAMUSZKA 4 ME z Księżopola,Bubienko Michał
/Lymehills Glenfiddich x Benita vom Schloss Schwulper/