Białystok/CACIB/-25.08.2012
sędzia:Csaba Zsolt Lokodi (ROM)

Psy - Dogs

Klasa młodzieży - Junior Class


lokaty


1 i 2 lokata

1.dosk.Zwyc.Mł.,NJwR,BOB, BIS Junior,BOG4  GAJUSZ JULIUSZ CESAR FROM Vixan ,wł. Beata Przygodzka
 ( KARAMYND GOES TO STAR WEST x ANABELL Vixan)


2.dosk.DAGDA WOLF,Artsiukhova Tatsiana


/
3.dosk.MARLEY Bila amfora,Dąbrowska Dominika
/Al`Fred Playing for White Gallardo x Hanule Bila amfora/

 4.dosk.FIGARO Vena, Schweizer Teresa
/
PROMINENT of Surprise x HARI Vena/

dosk.TOMMY STORCZYKOWA FCI,wł. Marcin Godzikowski
 (COBY VICTIS x QUEEN CATHERINE TOTUS TUUS)


Klasa pośrednia - Intermediate Class

1.dosk.CWC,res.CACIB ORLANDO Alia res,U.Kilińska
/Krisma SPIT N POLISH x FLORA Alia res/


Klasa otwarta - Open Class
1.dosk.CWC,CACIB WHITE WINNER PAI Vertragus ,Błoch Katarzyna
/Havasu PAI x PRECIOUS PATSY Vertragus/


 

2.bdb.DOLAR Beta Plus,A.Jelińska
/FANTASIA WHITE Matricaria x BOND Beta Plus/

3.bdb.ZACK Xandrina,A.Marek
/Havasu PAI x CLEAR DREEMS WHITE Matricaria/


Klasa championów - Champion Class
1.dosk.CWC
JONATHAN Sunshine Celebration-K.Jurkowska
/UN POIR MOI du Moulin de Mac Gregor x BOUNTY du Moulin de Mac Gregor/

 

2.dosk.BRAVEHEART Kuźnia Dusz,Bubienko Michał
/S. Master Scot of Gloryland x Tamuszka 4me z Księżopola/


porównanie psów

 


Suki - Bitches

Klasa szczeniąt - Puppy Class
1.wo.NSzwR CHRISTMAS ANGEL From Princessa Blanca ,A.Suchecka
/DON'T TOUCH del Goyepino x CRAZY CRIPSY FROM Lady World/

2.wo.PAM PARAMPAM z Księżopola,B.Księzopolska

Klasa młodzieży - Junior Class
1.dosk.Zw.Mł.TOLA STORCZYKOWA FCI,wł.Leszczyńska Magdalena
 (COBY VICTIS x QUEEN CATHERINE TOTUS TUUS)

2.dosk.GRACIA Light Choice,Borisevich Natalia

3.dosk.PARLANO DI ME PRIMAVERA Amico Bianco,Szymkiewicz Krzysztof


Klasa pośrednia - Intermediate Class
1.dosk.CWC,CACIB CARITE JURA BALTOJI ZVAIGZDE.,Minechanova Elmira Edita Semeskeviciute-

2.dosk.FABIOLA FEERIA Vena, Schweizer Teresa
/
PROMINENT of Surprise-HARI Vena/

3.bdb.I LOVE LOVE Bielańska Sfora,Wysocka-Klis Magdalena
/Ruffus Blataj x JOLLY Ro-Ka-Te/

4.bdb.ALL WITHIN MY HANDS IN Grandiflora,E.Blascinska
/Karamynd GOES TO STAR WEST x METALLICA AT Grandiflora//

 db.ARISA Medicus Veterinarius,Poniewierska Marta

n.d.o.AMBER Secret of Love FCI,E.Szkatulnik
/CHARLY Geslander x CINDY Terra Gold/


 

Klasa otwarta - Open Class

lokaty
1.dosk.CWC GLOSSY JEWEL Heatherfay,Plisko Tatsiana

2.dosk.YENEFER OD BOBIKA,E.Iłczyk

 3.dosk.SHEYNA Snieżna Foczka,E.Hajczuk
/AINT HE SWEET du Moulin de Mac Gregor x FRUZIA SOFINETKA Vena/

4.dosk.CINDY Terra Gold,E.Szkatulnik
/I'M THE BEST Superbia x DEISY Zameczek Nad Nidą/

bdb.ABBA Lucky Nuka FCI ,Chełkowska Karolina Artur Romanowski

bdb.AMIDALA Marmanik,Grabowicz Marcin


Klasa championów - Champion Class

1.dosk. CAC,res.CACIB Gorwin CASABLANCA ,Gordovska Olena
/Havasu PAI x TEQUILA BLANCA Irsimos/


2.dosk. HENESSIE BOHEMIA ARNET''S ,Minechanova Elmira Edita Semeskeviciute
 

3.dosk.JACQULINE Snieżna Foczka,E.Hajczuk
/TITANIC vom Deipen Brook x FRUZIA SOFINETKA Vena

4.dosk.ZETTA- LILLY od Bobika,E.Iłczyk


suki:CACIB & res.CACIB


wybór BOB


BOB


BIS Junior