Białystok/CWC/-26.08.2012
 
 
sędzia:A.Sobkowska-Dopierała
PSY
Klasa młodzieży - Junior Class

1.dosk.Zw.Mł.,NJwR ,BIS Junior GAJUSZ JULIUSZ CESAR FROM Vixan ,wł. B. Przygodzka ukończył.Mł.Ch.Pl
 ( KARAMYND GOES TO STAR WEST x ANABELL Vixan)
 
2.dosk.MARLEY Bila amfora,Dąbrowska Dominika
/Al`Fred Playing for White Gallardo x Hanule Bila amfora/

Klasa pośrednia - Intermediate Class 1 119
1.dosk.cwc MR.KAMARO  Ahimenes,Gorczyca-Giza Monika
/A-HELL-OF-A-KNIGHT du Moulin de Mac Gregor x KAL-I-STA Ahimenes/


Klasa otwarta - Open Class 1 120
1.dosk.cwc JONATHAN Sunshine Celebration-K.Jurkowska
/UN POIR MOI du Moulin de Mac Gregor x BOUNTY du Moulin de Mac Gregor/

Klasa championów - Champion Class

1.dosk.CWC,Zwyc.BOB,3 BIS DON'T TOUCH del Goyepino,Pino Plaza Juan
/Albertito du Moulin de Mac Gregor x Atenea del Goyepino/

wybór najlepszego psa
SUKI
Klasa młodzieży - Junior Class 2 122 - 123


1.dosk.Zw.Mł.MELANIA Biała Osa ,Borucka Monika
/ PROMINENT of SURPRISE x FIONA Biała Osa/


2.dosk.PARLANDO DI ME PRIMAVERA Amico Bianco,Szymkiewicz Krzysztof
/COBY Victis x TOU TOU 4ME z Księzopola/


Klasa pośrednia - Intermediate Class 4



stawka

1.dosk.CWC CARITE JURA BALTOJI ZVAIGZDE ,Minechanova Elmira Edita Semeskeviciute



 2.dosk.FORTUNELLA Surprise Westie Borucka Monika
/
Rolling Dancer of Surprise x Peaches'n'Cream of Surprise/

3.dosk.I LOVE LOVE Bielańska Sfora,Wysocka-Klis Magdalena
/Ruffus Blataj x JOLLY Ro-Ka-Te/

4.dosk.ALL WITHIN MY HANDS IN Grandiflora,E.Blascinska
/Karamynd GOES TO STAR WEST x METALLICA AT Grandiflora//

Klasa otwarta - Open Class 3

stawka

1.dosk.CWC HENESSIE BOHEMIA ARNET''S,Minechanova Elmira Edita Semeskeviciute

2.dosk.GLOSSY JEWEL Heatherfay ,Plisko Tatsiana


3.dosk.ABBA Lucky Nuka FCI,Chełkowska Karolina Artur Romanowski
 

 

Klasa championów - Champion Class 1  131
1.dosk.CWC,Zwyc.SHEYNA Snieżna Foczka,E.Hajczuk
/AINT HE SWEET du Moulin de Mac Gregor x FRUZIA SOFINETKA Vena/

wybór Najlepszego Juniora
 
BOB & BOS & Best Junior
 
BIS Junior