OPOLE/CACIB/-23.04.2005

sędzia:H.Muller/CH/

wyniki:A.Kryszak                                                              GALERIA ZDJĘĆ

zdjęcia:M.Borucka,M.K.Kozłowscy,Lech Klusek/te podpisane jako A.Kryszak-PRZEPRASZAM za pomyłkę/


PSY
klasa szczeniąt
1.w.o.                               NICK Urwiska Szkocji
2.w.o.                               NORRIS Urwiska Szkocji (FCI)


klasa młodzieży
1.dosk.Zw.Mł.                   SCRAPPIE Formantis-wł.M.Krysiak
2.dosk.                              JACKSON Se-La-Vi
3.dosk.                              ALDO Superbia
4.dosk.                              MATRIX Klan Mac Gregora


klasa pośrednia
1.dosk.CWC                     
U ARE THE ONE du Moulin de Mac Gregor-wł.A.Kryszak&R.O'Connor
2.dosk.                              CHARLIE Perła Południa


klasa otwarta
1.dosk.CWC,res.CACIB     
BORYS Perła Południa-wł.P.Dziewoński
2.dosk.                                THE DASHING DEVIL`S SPECIAL GUY-wł.I.Naze
3.dosk.                               
TALK BACK du Moulin de Mac Gregor-wł.A.Kryszak&R.O'Connor
4.bdb.                                  BOND BETA Plus
   bdb.                                  XIMERONI z Księżopola-wł.H.Deberszyn-Hamerska


klasa championów
1.dosk.CWC,CACIB,BOB,2BOG      BUCK Alborada-wł.M.Kozłowska
2.dosk.                                  SEEDWE`S SOUND OF BELLINI FOR WHO`S-wł.M.Supronowicz
3.dosk.                                  OLIVER Urwiska Szkocji-M.K.Krzyżowscy

SUKI
kl.młodzieży
1..dosk.Zw.Mł.2BIS Junior Suk  VIOLA VIVA Adoxa-wł.M.Kozłowska
2.dosk.                                    AVRA Superbia-wł.A.Siwulska
3.dosk.                                    HEIDI Urwiska Szkocji
4.dosk.                                    JUDITH Se-La-Vi
   bdb.                                      FIONA Biała Osa-wł.M.Borucka
   bdb.                                      HOFFY Mordor
   bdb.                                      JENY Se La Vi
   bdb.                                      MAMBA Klan Mac Gregora

klasa pośrednia
1.dosk.CWC,CACIB                 TAJGA-VERSO Wesmina-wł.I.Naze
2.dosk.res.CACIB                    SPIRIT OF LOVE The Dashing Devil`s-wł.M.Kozłowska
3.dosk.                                     UP`TO`DATE du Moulin de Mac Gregor-wł.A.Kryszak
4.dosk.                                     BIBI od Rezika
   bdb.                                       BONI Bel-Fast
   bdb.                                       LIRA Biała Obsesja


klasa otwarta
1.dosk.CWC                             YENTL Victis-wł.E.Iłczyk
2.dosk.                                     SAMBA PATI Kamieniecka Terierlandia
3.dosk.                                     VICTORIA Urwiska Szkocji (FCI)-wł.N.Perek
4.dosk.                                     TRISHA Victis-wł.I.Zachwieja
   dosk.                                      AGA od Rezika
   dosk.                                      BEZA Biała Radość
   dosk.                                      LUCKY Urwiska Szkocji(FCI)
   bdb.                                        LISA Montezuma
   bdb.                                        HERA Abdank

klasa championów
1.dosk.CWC                              OLIVIA Adoxa-wł.M.Kozłowska
2.dosk.                                      MILADY Urwiska Szkocji-
3.dosk.                                      TORNADE BLANCHE du Moulin de Mac Gregor-wł.A.Kryszak


              
                                                      BOB-Alborada BUCK