NOWY DWÓR MAZ./CWC/-1.04.2007

 sędzia:J.Niciewicz
 wyniki i foto:A.Dolińska,M.Borucka

PSY

kl.szczeniąt
1.wo.
 TRISTAN LA Magie Blanche, (INT.CH. ROB du Moulin de Mac Gregor-KARMEN KROPKA Optulki), hod. Dariusz Fronia, wł. Dariusz Fronia

klasa młodzieży


   LOKATY: 1 I 2
1.dosk.Zw.Mł.HEY MY SMALL BOY Se-La-Vi,  (INT.CH. SPEEDY GONZALES du Moulin de Mac Gregor-TRISHA Victis), hod. Marcin Zachwieja, wł. Piotr Sypniewski
2.dosk.LANCASTER Vena, białe,  (CH.PL. TITANIC vom Deipen Brook-CH.PL. CASABLANKA Vena), hod.
 Teresa Schweizer, wł. Magdalena Urbańska


3.dosk.AMADEUS Fanbellina, (ANVIL Medicus Veterinarius-ZETA Vertragus), hod. Izabela Sobczyńska, wł. Ilona Ejsmont


4.dosk.ALIMON Quadrupedium, (INT.CH. SPEEDY GONZALES du Moulin de Mac Gregor-BASSICA Montezuma), hod. Katarzyna Mierzejewska, wł. Teresa Daszkiewicz
?FIDO DIDO Naster, (TITANIC vom Deipen Brook-AZA Rodaja), hod. A. Iskra, wł. Alicja Iskra

klasa pośrednia


1.dosk.CWC,NDPwR,BOB-BOND Geslander, (INT.CH.,CH.PL,UA,RUS.ORSON vom Schloss Schwuelper-SHACKIRA Kozanostra), hod. Bożena Reisch; wł. Grzegorz Stachowiak


2.dosk.Achnamara (FCI) BACK TO THE FUTURE, , (MŁ.CH.PL.,MŁ.ZW.KL'05 Lymehills GLENFIDDICH-CH.PL.,MŁ.CH.PL. XANABELLA z Księżopola), hod. Izabela Koriat-Zumis,  wł. Arkadiusz Tyfa


3.dosk.AZREAEL Quadrupedium,  (SPEEDY GONZALES du Moulin de Mac Gregor-BASSICA Montezuma), hod. T.K. Mierzejewscy, wł. Karolina Manarczyk

klasa otwarta


1.dosk.CWC-JET POWER z Księżopola,  (INT.CH. ORSON vom Schloss Schwuelper FCI-ALANI ARISTINA Bily Hurricane), hod. Barbara Księżopolska, wł. Małgorzata Januchowska


2.dosk.COBY Victis  (Alborada LUSITANO-CALYPSO Victis), hod. Stępniewski Sławomir, wł. Ewa Iłczyk

3.dosk.-AQUINO Tecono,  (Wild Flower FORTUNA INDEPENDENCE-FANCY Ro-Ka-Te), hod. Katarzyna Batura, wł. Ewa Hajczuk


4.dosk. AMARETTO DI Grandiflora,  (INT.CH. SPEEDY GONZALES du Moulin de Mac Gregor-MŁ.CH.PL.,CH.PL. MICHELLE GRANDIFLORA Urwiska Szkocji), wł. Eva Blascinska


? IKE INDEX Fanbellina,  (INT.CH. Westwhip HIGH PROFILE OF SAREDON-BENITA Horand Plus), hod. Izabela Sobczyńska, wł. Ilona Ejsmont
 

Klasa championów
1.dosk.CWC NESTOR THE FIRST Jarwik CH.PL., (INT.CH. Vallange SAILOR JACK-CH.PL. ZETINA Vertragus), hod. Jarosław Rus, wł. Maria Grądek



                                                                   PORÓWNANIE PSÓW

Suki

Klasa szczeniąt


1.wo. NSzwR  TOSCA LA JOIE MAGNIFIQUE Magie Blanche, (INT.CH. ROB du Moulin de Mac Gregor-KARMEN KROPKA Optulki), hod. Dariusz Fronia, wł. Dariusz Fronia


2.wo. Biała Osa IBIZA, (CH.PL.,MŁ.CH.PL. TITANIC vom Deipen Brook-CH.PL,LV.,MŁ.CH.PL. Biała Osa FIONA), hod. Monika Borucka, wł. Arkadiusz Tyfa


3.wo. INEZ Biała Osa, białe,  (MŁ.CH.PL.,CH.PL. TITANIC vom Deipen Brook-MŁ.CH.PL.,MŁ.ZW.PL.,CH.PL,LV. FIONA Biała Osa), hod. Monika Borucka, wł. Margaret Sroga


4..wo.ANABELL Canis Terra, (RAMMSTEIN AT Grandiflora-LENA Cissa), hod. J. Miąsek, wł. J.Miąsek


Klasa młodzieży


1.dosk.Zw.Mł. AURA Słodkie Serce, (MŁ.CH.PL. The Dashing Devil's SPECIAL GUY-SHADE Beta Plus), hod. Marek Świtalski, wł. Magdalena Leszczyńska
2.dosk. LORELAI Vena, białe,, (TITANIC vom Deipen Brook-CASABLANKA Vena), hod. Teresa Schweizer, wł. Marcin Grabowicz
3.dosk. Achnamara (FCI) CRISPY,  (MŁ.CH.PL.,MŁ.ZW.KL'05 Lymehills GLENFIDDICH-MŁ.CH.PL. ASPRI NEA z Księżopola), hod. Izabela Koriat-Zumis, Emanuel Zumis, wł. Małgorzata Kalisiak
4.dosk.FANNY Ramil, (ROB du Moulin de Mac Gregor-FAMIA Patma), hod. Małgorzata Stępniak, wł. Michalina Cacek
dosk.- CON GRAZIA Grandiflora, białe,  (SPEEDY GONZALES du Moulin de Mac Gregor-DANCING IN SNOW FROM Grandiflora), hod. Eva Blascinska, wł. Łukasz Żurakowski
dosk.-GERDA Magnaterios, (MŁ.CH.PL.,MŁ.ZW.KL'05 Lymehills GLENFIDDICH-XARA z Księżopola), hod. Joanna Łabęda, wł. Grzegorz Jachowicz
?-HEY LOOK AT ME Se-La-Vi, (SPEEDY GONZALES du Moulin de Mac Gregor-TRISHA Victis), hod. Marcin Zachwieja, wł. Marcin Zachwieja
bdb.- METALLICA AT Grandiflora, (INT.CH. U ARE THE ONE du Moulin de Mac Gregor-MŁ.CH.PL.,CH.PL. FABULOUS SOPHIE FROM Grandiflora), hod. Eva Blascinska, wł. Eva Blascinska
?- NAZIRA Magraf,  (The Dashing Devil's SPECIAL GUY-VIKI magraf), hod. Iwona Naze, wł. Marzena Marciniak
?- ZORKA Fanbellina, (White Headline's JUMPING JACK FLASH-BENITA Horand Plus), hod. Izabela Sobczyńska, wł. Agnieszka Lipińska

l                                                                  
      lokaty

Klasa pośrednia


lokaty


1.dosk.CWC, NDSwR  BLANCKA Geslander,  (INT.CH. ORSON Schloss Schwuelper-SHACKIRA Kozanostra), hod. Bożena Reisch, wł. Bożena Reisch


2.dosk.
KELLY od Bobika, (MŁ.CH.PL, CH.PL. FRENCH LOVER Verbena-CH.PL. YENTL Victis), hod. Ewa Iłczyk, wł. Ewa Iłczyk
3.dosk.DEMI Adoxa,  (CH.PL. Alborada BUCK-MŁ.CH.PL.,CH.PL. OLIVIA Adoxa), hod. Małgorzata Kozłowska, wł. Marzena Małecka
4.dosk.TIRAMISOU Beautifull Garden,(INT.CH. ORSON vom Schloss Schwuelper-BERTA SANSEMENTY z Księżopola), hod. Małgorzata Wyrzykowska, wł. Ewa Smuda
dosk. AURA Skrawek Nieba, (Seedwe's SOUND OF BELLINI FOR WHO'S-LAYLA Urwiska Szkocji), hod. Dariusz Uszko, wł. Aleksandra Klimczak
dosk.FRUZIA SOFINETKA Vena,  (MŁ.CH.PL.,CH.PL. The Dashing Devil`s SPECIAL GUY-CH.PL. MATHILDA Vena), hod. Teresa Schweizer, wł. Ewa Hajczuk

dosk.ŚWIERSZCZYK z Księżopola, (CH.PL,FIN. Seedwe`s S
OUND OF BELLINI FOR WHO'S-MŁ.CH.BY.,CH.PL. BLONDI z Księżopola), hod. Barbara Księżopolska, wł. Dorota Ciechomska

? TAMUSZKA 4 ME z Księżopola, (MŁ.CH.PL.,MŁ.ZW.KL'05 Lymehills GLENFIDDICH-MŁ.CH.PL. BENITA vom Schloss Schwuelper), hod. Barbara Księżopolska, wł. Michał Bubienko
?TEQUILA Robiniowe Kwiaty,  (MŁ.CH.PL. Lymehills GLENFIDDICH-LILO Robiniowe Kwiaty), hod. Barbara Kwiatkowska, wł. Barbara Kwiatkowska, Anna Wujkowska-Morka

Klasa otwarta



lokaty

1.dosk.CWC LOLITA Nie Bez Znaczenia, białe, , (SPEEDY GONZALES du Moulin de Mac Gregor-DOCIA Nie Bez Znaczenia), hod. Grzegorz Janczarski, Dorota Pliś, wł. Robert Oleksiak
2.dosk. LENA Cissa, , (CH.PL. MONACO Vena-NICA Adoxa), hod. Beata Kubrak, wł. Jolanta Miąsek

3.dosk.FUGA Patma, (SPEEDY GONZALES Du Moulin de Mac Gregor-ARIS Montezuma), hod. Wojciech Fox, wł. Joanna Nastula


4.dosk. ALABAMA Di Di, (White Diamant O'la-la JAMES BOND 007-KLUSKA Dajmio), hod. Janina Strugacz, wł. Mirosław Wilczek


dosk.- DR. AXA Mary White,(ROB du moulin de mac gregor-GRANADA ALIA Vena), hod. Andrzej Wąsik, wł. Marzena Marciniak

Klasa championów


1.dosk.CWC-FABULOUS SOPHIE FROM Grandiflora (INT.CH. SPEEDY GONZALES du Moulin de Mac Gregor-FERGIE Pandemia), hod. Eva Blascinska, wł. Eva Blascinska


2.dosk. FIONA Biała Osa-(MŁ.CH.PL.,CH.PL. Maverick`s FARGO-JOYCE Urwiska Szkocji), hod. Monika Borucka, wł. Monika Borucka



                                    PORÓWNANIE SZCZENIĄT