ŁÓDŹ-1.05.2004/cacib/

 SĘDZIA:RUI OLIVEIRA

 zdjęcia:M.Grądek

 PSY

klasa szczeniąt

w.o.1                      JET POWER z Księżopola-wł.M.Januchowska

w.o.2                      YAZOO Victis   wł.B.Zimoląg

klasa młodzieży 10/8

1dosk.Zw.Mł.          The Dashing Devil's SPECIAL GUY-wł.I.Naze

2dosk.                    Sharmnatan's BAIHU BRAVE HEART-wł.I.Omejcenko/LV/

3dosk.                     White Healdines JUMPING JACK FLASH-wł.I.Sobczyńska

4dosk.                     KRONOS Blanche Etoile-wł.K.Hervouin

 dosk.                       BORYS Perła Południa-wł.P.Dziewoński

 dosk.                       AMIGO Pur Balnca-wł.T.Fijałkowska

 dosk.                       AXEL Axem-wł.I.Dąbrowska

                                CMOKU Biała Radość-wł.M.Męska

klasa pośrednia 5/5

1dosk.CWC              Alborada BUCK-wł.M.Kozłowska,T.Grudzień

2dosk.                     VIPER Urwiska Szkocji-wł.L.Prośniak

3dosk.                     SEDIR Kozanostra-wł.J.Krajewska

4dosk.                     ALEX z Wioski Goławiec-E.Lasek

klasa otwarta 7/6

1dosk.CWC,res.CACIB      ORSON vom Schloss Schwuelper-wł.B.Księżopolska

2dosk.                               TITANIC von Deipen Brock-wł.U.Kilińska

3dosk.                                MAD MAX z Księżopola-wł.T.M.Kowalik

4dosk.                                PIGMALIN Beta Plus-wł.M.Burska

 

  dosk.                                WILD-FLOWER FORTUNA Indepedence-K.Szczepanek

klasa championów 2/2

1dosk.CWC,CACIB             Leonhard's SUPER TRAMP-wł.J.Bauer,Frey

2dosk.                                GRAFF Adoxa-I,Naze

SUKI

klasa szczeniąt 2/2

1w.o.                     AGRAWKA Big White-wł.B.Zimoląg

2w.o.                     YENTL Victis-wł.E.Iłczyk

klasa młodzieży 13/10

1dosk.Zw.Mł.           XANABELLA z Księżopola-wł.I.Koriat-Zumis

2dosk                       SHAGGY SNOW Formantis-wł.M.Kupka

3dosk.                      LITTLE LADY Urwiska Szkocji-wł.N.Perek

4dosk.                     CharosmackALL TO THE STARS-wł.M.Kozłowska

 dosk.                      CANDY Medicus Veterinarius-wł.A.Machel

 dosk.                      DALIA Biala Radość-wł.M.Małecka

 dosk.                      LAYLA Urwiska Szkocji-wł.D.Uszko

  dosk.                     PEPSI Urwiska Szkocji-wł.A.Olesiak

  dosk.                      VENDY WHITE Połkrza-A.Świerczyńska

   dosk.                     XANADOO z Księżopola-wł.M>T.Kowalik

klasa pośrednia 11/9

1dosk.CWC              OLIVIA Adoxa-wł.M.Kozłowska

2dosk.                      VIKI Magraf-wł.I.Naze

3dosk.                      MEYZE MELL Jarwik-wł.J.Rus

4dosk.                      SAYONARA  Kozanostra-wł.J.Krajewska

                                 HONDA Horand plus-C.Salata

  dosk.                       IVANKA Fanbellina-wł.I.Sobczyńska

                                  ORSAY Adoxa-wł.M.Lesiak

                                  SUZI Dajmio-wł.M.Seidel     

klasa otwarta 15/10

1dosk.,CWC,CACIB,BOB    LOVELY SUGAR CUBE of Surprise-wł.T.Dudarieva/Rus/

2dosk                                BERTA SANSEMENTY z Księżopola-wł.M.Wyrzykowska

3dosk.                                AGA od Rezika-wł.E.Hyczewska

4dosk.                                CLEO z Księżopola-wł.M.Konieczna

klasa championów 1/1

1dosk.CWC,res.CACIB       LITTLESNOW FALKE BLUE A FROM PIGUAL-wł.T.Dudarieva/Rus/


      NAJLEPSZA GRUPA HODOWLANA -URWISKA SZKOCJI

 

     foto-T.Borkowski