DRZONKÓW /CACIB/-3.03.2013
 
sędzia:P.Król

Psy - Dogs
Klasa młodzieży - Junior Class
1.dosk.Zw.Mł.NJwR CARLOS SNOW STAR West Terier White Gorzyńska P
/MILTON Ro-Ka-Te x GLORIA Jenek West Terrier/

 2.dosk.I`M ALWAYS ON YOUR MIND od Bobika ,Iłczyk Ewa
/
Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor  x ZETTA LILLY od Bobika/

Klasa pośrednia - Intermediate Class

 1.dosk.CWC  GIVE ME A FRENCH KISS du Moulin de Mac Gregor,G.Kwaśnik
/FRENCH KISS du Moulin de Mac Gregor x ANY ADVANCE du Moulin de Mac Gregor/

2.dosk.DENIS Czar Krakowa ,Golał Barbara
/UN POUR MOI DU MOULIN DE MACGREGOR x TOOTSIE ROLL Superbia/

3.dosk.ICE-T Blataj ,Ewelina ChmieL
/Karamynd GOES TO STAR WEST x REBECCA Blataj


4.dosk.MAGIC MASTER Urwiska Szkocji,wł: Gorąca Barbara
 (
Karamynd GUNS WITH ROSES x MAGIC NESCA Urwiska Szkocji)

Klasa otwarta - Open Class

1.dosk.CWC,CACIB  Leonhards WHOS STARRING ,M.Grunewald

2.GALAN DE NOCHE DE New Gryffindor ,M.J.Luis

3.MR.GERONIMO Ahimenes,Pera Danuta
/A-HELL-OF-A-KNIGHT du Moulin de Mac Gregor x KAL-I-STA Ahimenes/
 


Klasa championów - Champion Class

1.dosk.cwc,res.CACIB CROSS MY HEART du Moulin de Mac Gregor,G.Kwaśnik

2.dosk.XENTI Jarwik,Winowicz Beata
/EX-PATRIOR MOONLIGHT SPIRIT x SAFFIRA JARWIK/

3.dosk.EVER FOR EVER Lady World FCI, - wł: Widzyk M.
/Un Pour Moi Du moulin De Mac Gregor x ALITA Awelp/

4.dosk.SONO NABUCCO DA Magie Blanche,Fronia Draiusz
/LORD Voldemort x TOSCA LA JOIE MAGNIFIQUE Magie Blanche/
 


Suki - Bitches

Klasa baby- Baby Class
1.wo.Best Baby ALIA MELL Czarno-Biała-Zagroda ,A.Wysoczańska
2.wo.ALSA MELL Czarno-Biała-Zagroda ,A.Wysoczańska

Klasa szczeniąt - Puppy Class
ALISSON Stardust Silver ,Kaptur Agnieszka

Klasa młodzieży - Junior Class

 1.dosk.Zw.Mł.JOCCO CHOCCO Lady World FCI ,Widzyk Magda 
/Bubble TROUBLE Lady World x BIANKA White Bassi/


Klasa pośrednia - Intermediate Class

1.dosk.CWC MAYBE Devil in Disguise,M.Marchańska
/AGENT CORNUS Adoxa x TOTAL Devil in Disguise/

2.dosk.BIBI DA-BA-GO ,Golał Barbara
3.dosk.TOSIA Pod lasem u Martynki, Naglak Edyta
 (Lord Voldemort x Morki Kizos)


Klasa otwarta - Open Class

1.dosk.CWC,cacib,BOB  FIFKA Wichrowe Łąki,D.Beim
/COBY Victis x ELISE-C Jag-Sza/
2.dosk.BATAVIA Albus Canis,B.Gorąca

3.doskVIVA Magie Blanche FCI,Fronia Draiusz
/
Just a Gigolo Gryffindor x White Lady Magie Blanche/

4.KAJA MELL JARWIK ,Wysoczanska Aneta
/WHO'S MONTECILLO x SAFFIRA Jarwik
 
dosk.DAISY WHITE SURPRISE Jenek West Terrier FCI, Gorzyńska Paulina
/ASTOR BUCK Adoxa x MEGAN NUKA Połkrza/


AZALIA Wichrowe Wzgórza na Polnej ,Banachowicz.M.

BEAYTIFUL Pearl of Cracov ,A.Trzebińska
 (I`M THE BEST Superbia x SUZI ROLL Czar Krakowa)
 

 
DESIL Albus Canis ,Kaptur Agnieszka
/A-HELL-OF-A-KNIGHT DU MOULIN DE MAC GREGOR x ORCHRIDEA Solanus/

 JENIFER Se-La-Vi FCI,S.Piatkowski


Klasa championów - Champion Class
1.dosk.cwc, res.CACIB PETIT ETOILE A PARTIR DE VOLDEMORT,Karnas-Kąkol Agnieszka
/UN POUR MOI DU MOLUIN DE MAC GREGOR x PETIT CADAU DE GRYFFINDOR/