CZĘSTOCHOWA/cwc/17.04.2011
 
sędzia.M.Lorenc
 
Psy - Dogs
Klasa baby - Baby Class 1 597
 1.wo.FILIP Biały Blask Broda Regina - Częstochowa

Klasa młodzieży - Junior Class 1 598
nb.I M THE BEST LORD JENEK WEST TERRIER Jenek Agnieszka - Poznan
/ I`M THE BEST superbia x LILI Solanus/

Klasa pośrednia - Intermediate Class 2 599 - 600
stawka
 1.dosk.CWC,zwyc.BOB,BOG EVER FOR EVER Lady World FCI Widzyk Magda
/UN POUR MOI DMDMMG x ALITA Awelp/

 2.dosk.BORAT ŚNIEZNOBIAŁA ZGRAJA Śniegowska Natalia - Gniezno
/Leonhards PERFECT POPSTAR x CHANEL Tecono/

Klasa otwarta - Open Class 4 601 - 604
 1.dosk.,CWC LEWIS ORCHIDEA BOYS Lipik Bogusław - Bolechowice
 
2.dosk. SNOWLY ANGEL Totus Tuus Król Piotr - Wieliczka
/SPEEDY GONZALES dMdMG x MY SUGAR LOVE Superbia/
 
 3.dosk.GLACE CHERRY VALIANT KNIGHT Sushkova Jekaterina - Riga
/Garlic x Glace Cherry Little Kiss/

 4.dosk.WORLD'S HERO Ahimenes Urbański Jarosław
/I`M THE BEST Superbia x SILVER SHADOW Formantis

Klasa championów - Champion Class 2 605 - 606

1 i 2 lokata
1.dosk.CWC ALBORADA SKY CAPTAIN Sushkova Jekaterina - Riga
/Aguinaldo De Vallbonica x Alborada Peace-in-Love/

2.dosk.COBY VICTIS Iłczyk Ewa - Częstochowa
/Alborada LUSITANO x CALYPSO Victis/
 


porównanie psów
Suki - Bitches
Klasa baby - Baby Class 1 607
 1.wo.,Best Baby HEART OF GOLD Lady World FCI Widzyk Magda - Szczawno Zdrój
/COBY Victis x ALITA Awelp/

Klasa młodzieży - Junior Class 5 608 - 612

 


lokata 2 i 3
1.dosk.Zw.Mł.,NJwR AVAELINE JOYFUL Superb Dreams Kaszowska Edyta - Kraków
/AINT HE SWEET dMDMG x HONEY DREAM Superbia

 2.dosk.SHEYNA SNIEZNA FOCZKA Hajczuk Ewa - Piaseczno
/AINT HE SWEET d MdMG x FRUZIA Sofinetka Vena/


 3.dosk.ARABELLE LITTLE EAGLE SUPERB DREAMS Małecka Marzena
/AINT HE SWEET dMDMG x HONEY DREAM Superbia

?/HOT LAVA Se-La-Vi Stefańczyk-Świtacz Anna

//PUZZLE MEANING Sunshine Celebration x BRITNEY Se-La-Vi/

nieobecna-Z Artusiowej Stajni BAHIYYA WHITE GIRL Skibińska Teresa
/RUFFUS Blataj x Chelsea Key-Pax/


Klasa pośrednia - Intermediate Class 3 613 - 615

1.dosk.CWC BUTTERFLAY OD BOBIKA Iłczyk Ewa - Częstochowa
/ COBY Victis x YENTL Victis/


 nb.WHITNEY SE-LA-VI Tomczak Beata - Łódz
nb.I'M AMBER of Sugar Star Opozda Adrian - Kraków
/Un Pour Moi Du Moulin De Mac Gregor x Holly Berry Superbia/
 

Klasa otwarta - Open Class 5 616 - 620
 1.dosk.CWC BIBI Biały Blask Broda Regina - Częstochowa
/COBY Victis x KLARA DONNA z Briesen/

 ? MYSTIC'S DREAM Sandklau Nowak Janusz - Ustrobna 306
? ORCHIDEA BOYS LIANA Lipik Bogusław - Bolechowice
 ? Witobelanka KARMEN Pingwarska Renata - Długołęka
 ? AMY ŚNIEŻNOBIAŁA ZGRAJA Śniegowska Natalia - Gniezno

Klasa championów - Champion Class 1 621

 1.dosk.CWC,Zwyc. ROLLING RACE of Surprise Borucka Monika
/ROLLING ROCK OF surprise x PIRQUETTE Of Surprise/


BOS & BOB


BOG